Bina İnşaat Temizliği

gulse_temizlik_insaat-18gulse_temizlik_insaat-40gulse_temizlik_insaat-41gulse_temizlik_insaat-29

 Tüm Bina ve Tesislerin, İnşaat Sonrası Temizlik aşamasına geldiğinde ince ve detaylı olarak temizliğinin yapılması hususlarında; bu hizmeti siz değerli müşterilerimize kurumsal yapımız,uzman kadrolarımız ve teknik ekipmanlarımızla sunmayı taahhüt ve garanti ediyor.

İnşaat temizliği Hizmetlerimiz yine siz değerli müşterilerimizin hayallerini kurduğu ortamı sağlamak amacıyla vermiş olduğumuz temizlik hizmetlerimizden biridir. Temizlik işimizin ilk aşamasında gelmektedir.

Daha önce hiç oturulmamış bir mekanın ve İnşaat sonrası temizlik, tadilat görmüş alanın temizliğinde doğru hijyeni uygulamak gerekmektedir. Bu nedenle temizlik esnasında kullanılacak olan temizlik ürünlerimiz (TSE) standartlarına uygun olup uygulandığı bölgede temizleme esnasında hassas yüzeylere zarar vermez.

En sık talep edilen inşaat sonrası ev temizliği olabildiği gibi, fabrika, otel, işyeri, konut, bina, depo, okul, mağaza, restoran, hastane, dershane ve inşaatı yeni bitmiş, taşınma öncesi herhangi bir yapıda olabilir.İnşaat Sonrası Temizlik Hizmetleri bütün mekanları kapsamaktadır.

İnşaat temizliği standart hizmetİ katların ve odaların temizlenmesi:
Tüm kaba çöpler uzaklaştırılır,Zemin muhtemel harç, boya ve inşaat sonrası atıklardan arındırılır,Duvarların tozu alınır,Pencere doğramalarında mevcut ise bantlar sökülür.Doğramalar silinir,Camların boya, etiket ve silikon (vb.) kalıntıları temizlenerek içten ve dıştan silimi yapılır,Zemin (geniş alansa) endüstriyel tip zemin yıkama makinesi ile yıkanır,Yıkanan zemin ıslak-kuru vakum ile çekilir,Zeminler moplanır veya paspas atılır.Parke, ahşap zeminler vakumlanarak nemli mopla silimi yapılır,Dolaplar, pencereler ve mobilyalar:Mümkünse vakumlanır, yukarıdan aşağıya silinerek temizliği yapılır.Halı zeminler, halı üzerindeki kaba atıklar toplanır, ardından vakumlanır.Kapılar, ahşap, fiberglas, çelik ve cam: tüm kapıları yukarıdan aşağıya silinir, parmak izi, toz ve lekeleri temizlenir.

Mobilya, lamba, pencere, panjur, tavan, havalandırma, klimalar ve diğer yatay yüzeylerin tozu alınır.Mutfak ve yemekhane temizliği:Bütün çekmeceleri, dolapları ve tezgâhlar: Yukarıdan aşağıya silinir ve içleri vakumlanır.Banyo çekmeceleri, dolapları, bölmeler, zemin ve duvarlar, pisuvar, granit, mermer kısımlar, yukarıdan aşağıya doğru temizlenerek  dezenfekte edilir.