Gemi ve Yat Temizliği

gulse_temizlik_yat-13 gulse_temizlik_yat-34 gulse_temizlik_yat-39

Gemi ve Yat temizliği hizmetinde, sektörünün önde gelen firmalarından biri olan GÜLSE ÜRETİM DESTEK TEMİZLİK HİZMETLERİ gemi ve yatlarınızın yapım,bakım,ve tamir  aşamasından sonra bulundukları liman ve marinalarda profesyonel ekipleri ve ekipmanları tarafından hijyenik bir şekilde temizlenir hizmete sunulur.

 

Hem yeni imalat hem de periodik Gemi temizliği yapıyoruz. Yeni imalattan çıkmış gemilerde kaptan köşkünden, kameralar, merdivenler, telsiz, mutfak, revir katlarının ilk önce ambalaj korumaları sökülür daha sonra hijyenik kimyasallarla her nokta en ince ayrıntısına kadar tekrar elden geçer ve teslim edilir. Periodik temizlikte ambalaj sökümü olmadığı için direkT kalıcı ve detaylı temizlik ürünleriyle hijyen sağlanır ve kullanıma sunulur.

 

Yat temizliği her türlü kirlenmeye maruz kalmış bir mekan olarak her alanı özel ürünler kullanılarak temizlenir ve parlatılır. Temizlenecek alana göre ahşap, deri, cam, pvc, plastik kaplama, halı, nikelaj kaplamalar gibi her noktaya ayrı kimyasal ve koruma uygulanarak temizlenir.Kullandığımız malzemeler,hiçbir zaman aşınmaya veya yıpranmaya neden olmamaktadır.

 

 Gemi,tekne ve  yat temizlikleri en kısa sürede tamamlanır ve temizlik sonrası herhangi bir kaba veya ayrıntıda kirlilik görünmez.Gemi,yat ve tekneler için iç yapılarına uygun, özellikle yat ve teknelerin iç aksamlarında kullanılan malzemelerin özel olmasından dolayı hassas ve dikkatli bir çalışma yapmaktayız.

 

Deniz koşullarına uygun ekip ve ekipmanlarımız ile yat temizlik hizmetini  profesyonel bir şekilde veren GÜLSE ÜRETİM DESTEK TEMİZLİK HİZMETLERİ  , yatınızı en iyi şekilde temizler ve sizin hizmetinize sunar.

Ulaşım Servis Hizmeti

PERSONEL TAŞIMACILIĞI

Şehirde araç sayısının giderek artması gibi nedenlerden dolayı ulaşım, yaşantımızda stres ve zorluklardan biri haline gelmiştir. GÜLSE ÜRETİM DESTEK TEMİZLİK SERVİS HİZMETLERİ kurulduğu günden bu yana firmalara vermiş olduğu taşıma hizmetinde, araç destek servisinin anlık trafik kameralarından almış olduğu bilgi doğrultusunda, alternatif güzergah ve yol durum tarifiyle servis aracı kaptanlarını yönlenlendirerek, dakik hizmet anlayışıyla daha ekonomik, kaliteli ve konforlu taşıma hizmeti vermeyi kendisine görev edinmiştir.

Firmamız, EMNİYET, DÜRÜSTLÜK ve TİTİZLİK ilkeleri ile çalışarak Özel ve Kamu Kurumları, Okullar, Dershaneler, Kolejler, Holdingler, Şirketler, Firmalar, Marketler, AVM, Müşteri servis taşımacılık ve personel taşımacılığı hizmeti verirken personelini mesai kaybına uğratmadan sabah evinden işyerine, akşam mesai saati bitiminde işyerinden alıp evlerine güvenli bir şekilde ulaştırmayı ilke edinmiştir.

personel-servisi

ÖĞRENCİ TAŞIMACILIĞI

Zorunlu eğitim kapsamındaki okul öncesi ve diğer öğrenci taşıma hizmetlerini düzenli ve güvenli hale getirmek, bu amaçla taşıma yapacak gerçek ve tüzel kişilerin yeterlilik ve çalışma şartlarını belirlemek, Yönetmeliğin gerekli kıldığı denetimleri geçirerek Kamu kurum ve kuruluşları ile Özel Okulların öğrenci taşımak için kullanılan  “Okul Servis Aracı, Taşımacılığı ve Sürücüler ile Rehber Personeli” hizmetleri vermekteyiz.

Öğrenci Servis Taşımacılığında mevzuattan ve idari düzenlemelerden kaynaklanan şart ve yükümlülüklere uymakta ve kanun , yönetmelikleri sürekli takip ederek  güncellemeleri zamanında yapmaktayız.  iş sağlığı ve güvenliği risklerini kontrol altına alarak  ilgili yasal mevzuata, idari düzenlemelere uyarak gerekli tüm tedbirlerimizi almaktayız. Her yıl okullar açılmadan önce yapmış olduğumuz denetimler ile araçlarımızı test edip tüm eksiklikleri giderilerek,kusursuz olarak hizmet vermelerini sağlamaktayız.

okul-servisi

VİP TAŞIMACILIK TRANSFER
 
GÜLSE SERVİS HİZMETLERİ bünyesinde var olan  özel transfer hizmetleri birimimiz;  sektöründe isim yapmış yerli ve yabancı sermayeli firmaların üst düzey yöneticilerine, özel konuklarına ve şirket personellerine,  modern ve donanımlı araçlarla, deneyimli ve saygılı araç sürücüleri  ile özel taşımacılık hizmeti vermektedir. 
Özel transfer hizmetlerinde; firmaların ihtiyaç duyduğu kadar araç, şoförlü olarak kullanıma sunulmaktadır. Böylece firma çalışanlarının ulaşımı; yerli ve yabancı misafirlerinin otelden karşılanması, toplantılara götürülmesi, havaalanı transferleri, uzak ya da yakın mesafe ulaşımları karşılanmaktadır. Bu sayede firmalar  araç satın alma, bakım ve personele avans verme, taksi fişi, masraf formu doldurma gibi personel giderleri ile uğraşmamaktadır. Bu sistem sayesinde firmalar tasarruf etmekte, aynı zamanda ulaşımdan kaynaklanan problemlerle karşılaşmamaktadır. 
Özel Transfer Hizmeti sırasında kullandığımız araçlarımız, 7/24 esasına dayalı olarak araç takip sistemi ile kontrol altında tutulmakta, istenildiği anda tüm transfer takip verilerine ulaşılmaktadır. 
vip-servis
 
 

Fabrika İşyeri Temizliği

gulse_temizlik_fabrika-36 gulse_temizlik_fabrika-12 

GÜLSE ÜRETİM DESTEK TEMİZLİK HİZMETLERİ, Fabrika Temizlik hizmetleri içerisinde farklı ve özel bir yeri vardır. Fabrika temizlik hizmetleri; temizlik çeşitlerinin hemen hemen hepsini kapsamaktadır.


Fabrika; inşaat, ofis, cam, dış cephe ve zemin yıkama hizmetlerini kapsadığı gibi üretim sahası ve makine teçhizat temizliklerini de aynı kapsamda içine alır.


Fabrika temizliği  profesyonellik ve tecrübe gerektirir. Temizlik hizmetlerinize uzman kadromuz ve teknolojik alt yapımızla talibiz.Ücretsiz expertiz hizmetimizden yararlanın sizlerin de güçlü ve güvenilir yardımcınız olalım.


Ülke ekonomisine büyük katkıları olan fabrika ve tesislerinin önem ve değerini bilen GÜLSE ÜRETİM DESTEK TEMİZLİK HİZMETLERİ,  sizlere de hizmet vermekten gurur duyar.


GÜLSE ÜRETİM DESTEK TEMİZLİK HİZMETLERİ 
, bütün ekipmanlar ve bütün temizlik malzemeleri dahil hizmet vermektedirler.

 

Hastane Klinik Temizliği

gulse_temizlik_hastane-01 gulse_temizlik_hastane-02 gulse_temizlik_hastane-35

İnsan sağlığı açısından hastane,klinik ve medikallerin temizliğine dikkat edilmesi ve özen gösterilmesi mecburidir.. Hastane binalarının ve çevresinin temizliği uzman yöneticiler eşliğinde ve tecrübeli temizlik personelleri ile yapılmalıdır.Temizliği yapan ve yöneten ekip ne kadar tecrübeli veprofesyonel olursa verilen temizlik hizmeti de o kadar sağlıklı ve hijyenik olacaktır.

Hastane ve sağlık hizmeti veren kuruluşların temizliği yapılırken temizlikte kullanılacak malzeme ve ürünlerin listesi önceden yazılmalı ve bu  ürünler insan ve çevre sağlığı açısından tehdit içermeyen malzemelerden olmalıdır. Kullanılacak olan bu ürünler Sağlık Bakanlığı veya devletin yetkili mercilerince izn verilmiş (onaylanmış) olmalıdır.

Sağlık kuruluşların temizliğinde en fazla önem arz eden yerlerin başında ameliyathane ,wc , Lavabo, hasta odaları gelmektedir.


Özellikle ameliyathane temizliği sterilizasyon bakımından çok dikkat edilmesi ve kesinlikle konusunda yeterli kişilerce yapılması gerekmektedir. Wc. Lavabolar çok sık aralıklarla dezenfekte özellikli temizlik ürünleri kullanılarak; önceden belirlenmiş özel renkli temizlik araç ve gereçleri ile temizlenmelidir. Mümkünse bu alanlarda kullanılan bezler tek seferlik kullanılmalı temizlikten sonra atılmalıdır.


Tıbbi atıklar hiçbir zaman açık alan ve çöp kovalarına atılmamalı, uzmanlarca yazılmış tıbbi atık toplama ve kontrolü prosedürüne uygun hareket edilmelidir. Hasta odalarının temizliğinde hastanın durumuna göre özel temizlik ürünleri kullanılmalı, hastanın alerjisi de göz önüne alınarak hastanın sağlığını riske edecek temizlik malzemesi ve ürünü kullanılmamalıdır.Hastane koridorları, merdivenleri ve çevresi çok temiz tutulmalı, mikrop ve bakteri barındıracak durumlar engellenmelidir.


Tüm bu temizlikler kesinlikle sağlık kuruluşları temizlik prosedürlerine ve talimatlarına uygun deneyimli temizlik personellerince ve uzmanların gözetiminde yapılmalıdır.

Otel Havuz Temizliği

Otel Temizleme  Konaklama yerlerinin seçimi esnasında müşteriye seçimi etkileyen kriterler sorulduğunda temizlik ilk sırayı almaktadır. Güler yüzlü iyi hizmet göz önünde bulundurulması gereken önemli konulardır.

GÜLSE ÜRETİM DESTEK TEMİZLİK HİZMETLERİ,  otel ve havuz temizliği  hizmetlerinde tecrübeli personelleriyle siz müşterilerimize hizmet vermektedir.

Düzenli bir oda, ışıldayan bir banyo ve temiz çarşaflar kadar hizmet kalitesi ve güleryüzlü hizmet de göz önüne alınması gereken önemli unsurlardandır;GÜLSE ÜRETİM DESTEK TEMİZLİK HİZMETLERİ  personeli güleryüzlü hizmeti ve müşteri memnuniyeti baz alınarak yetiştirilmektedir.

Otel temizlik sorumlulukları, geleneksel olarak, dahili bir sistemle yerine getirilmekteydi. GÜLSE ÜRETİM DESTEK TEMİZLİK HİZMETLERİ,  en yeni teknolojiye göre uyarlanmış ekipman ve kimyasallar kullanarak işi hızlı ve güvenli bir  şekilde tamamlar.Kapsamlı housekeeping hizmetleri de verilmektedir.

İşletmenizin ihtiyaçları doğrultusunda temizlik programlarımızı uygularken, konusunda iyi yetişmiş personeliyle GÜLSE ÜRETİM DESTEK TEMİZLİK HİZMETLERİ  personelleri sizlere ihtiyaçlarınıza uygun hizmet sunar.

gulse_temizlik_otel-25 gulse_temizlik_otel-19Havuz Temizliği

Dönemsel Personel Temini

 GÜLSE ÜRETİM DESTEK TEMİZLİK  En basit anlamda, kendi bünyesinde istihdam ettiği işçiliği geçici dönemlerle müşterinin isteğine sunmaktır.

Bu geçici dönemler üretim ve sevkiyatınızın durumuna göre sizin tarafınızdan belirlenir.Dönemsel bazda üretiminizin artması neticesinde ihtiyaç duyabileceğiniz;Üretime direkt etki eden işçilikler GÜLSE ÜRETİM DESTEK TEMİZLİK tarafından istediğiniz sürelerde sağlanır.

BASİT MONTAJ
İşçilik basit montaj grupları için nitelikli iş gücünüzü kullanmak yerine GÜLSE ÜRETİM DESTEK TEMİZLİK’in kalifiye personelini kullanabileceksiniz.

GİRİŞ KONTROLLERİ
Tedarikçilerinizden gelen malzemelerde uygunsuzlukla karşılaşmanız durumunda hata bildirimini yaptıktan sonra PRATİK ile tedarikçiniz temasa geçer ve uygunsuzluğu düzeltecek işlemi yapar.

ÜRETİM KONTROLLERİ
GÜLSE ÜRETİM DESTEK TEMİZLİK, üretiminizin ara noktalarından, bir sonraki prosese hatasız malzeme akışını sağlanabilmesi için gerekli kontrolleri gerçekleştirir.

MÜŞTERİ ŞİKÂYETLERİ
PRATİK Müşterinize gönderdiğiniz ürünlerinizde problem çıkması halinde;sizin adınıza ürünlerin ayıklanması ve/veya rötuşunu gerçekleştirir.

donemsel2
donemsel1
donemsel3

İletişim

İletişim Bilgilerimiz

Gülse Otomotiv Üretim Destek Temizlik İş Güvenliği Ekipmanları,Servis Hiz.Tic.Ltd.Şti.

0(530) 524 02 38

0(224) 241 30 28

0(224) 241 31 28

0(224) 241 59 28

[email protected]

Fethiye Mah. Sanayi Caddesi No:337/5
Nilüfer BURSA

Haritada Konumumuz

İletişime Formu

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Konu

İletiniz

Anasayfa

Profesyonel Çözüm Ortağınız.“Gülse Üretim Destek Temizlik Hizmetleri''..Kaliteli hizmetin adresi....

HİZMETLERİMİZ


HİZMET ÜNİTELERİ DESTEĞİ

Tüm sektörlerde endüstriyel faaliyet gösteren firmaların hizmet ünitelerine destek vermektedir.


KALİTE KONTROL İŞÇİLİĞİ

Eğitimli kadrosuyla kalite konusundaki birikimi ve deneyimini işletmelere sunuyor.


DÖNEMSEL PERSONEL TEMİNİ

Kendi bünyesindeki işçiliği ihtiyacınız olan dönemde hizmetinize sunmaktadır.


ULAŞIM SERVİS HİZMETLERİ

Ulaşım hizmetlerinde güvenli,ekonomik, kaliteli ve konforlu taşıma hizmeti vermektedir.


İŞGÜVENLİĞİ EKİPMANLARI TEMİNİ

İşyerlerinde işgüvenliğini sağlayacak malzeme ve ekipmanların temin edilmesi.


ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK HİZMETLERİ

Uzman ekip ve kadromuzla endüstriyel temizlik hizmetleri yerine getirilmektedir.

GÜLSE Üretim Destek Hizmetleri, Temizlik Hizmetleri, Servis Hizmetleri, İş Güvenlik Ekipmanları,

Content ImageContent Image

GÜLSE Üretim Destek Hizmetleri; doğru zamanda doğru insan felsefesini benimsemiş, acil durumlarda hızlı bir şekilde çözüm üreten,yerinde müdahale eden, kaliteli hizmet alınmasına katkı sağlayan,iş güvenlik kuralları çerçevesinde üretimin her noktasında tam donanımlı personel desteği sağlayan ve bu kapsamda dönemsel işçilik temin eden bir hizmet tedarikçisidir.
GÜLSE  Üretim Destek Hizmetleri: tam zamanında ve kaliteli üretim yapabilmeniz için iş dünyasını tüm dönemsel ihtiyaçlarına 7/24 esasına göre hizmet veren bir insan kaynağıdır.
Devamını Oku