Hizmet Üniteleri Desteği

GÜLSE Üretim Destek Hizmetler olarak;Aradığınız,Profesyonel,Kaliteli, Çözüm Ortağı.Hizmette sınırsız,Kaliteli HizmetinAdresi. Gücünüze Güç Katıyoruz....

Kazandıran Avantajlar:  Şirketimiz artan rekabet şart-larında dünya pazarlarında söz sahibi olabilmeniz için firmanıza birçok avantajsunar.
Nitelikli İş Gücü:  Davranış eğitimi,Sistem ve branş eğitimi, Mesleki eğitim,Firmanızda oryantasyon ve, firmanızda işbaşı eğitimi .....
Personel - Proje Yönetimi:  İhtiyaç duyduğunuz elemanları temin ederek üretim proses-lerini de etkin bir şekilde yö-netmenizi sağlamaktayız..
Operasyon Hareketlerimiz:  Personel Eğitimi,Rasyonel İzlenebilirlik,Kalite Standardı ,Zaman Tasarrufu,Teknik Hizmetler,Doğru İletişim,vs...
Zaman-İşçilikten Tasarruf:  Kadrosuzluk vb.nedenlerle firmanız bünyesinde istihdam edemediğiniz personeli PRATİK ile çalıştırabilirsiniz.

Tüm sektörlerde endüstriyel faaliyet gösteren firmaların hizmet ünitelerine destek vermektedir.

 

Hizmet Ünitelerimiz

* Robot Operatörü
* Pres Operatörü
* Punta Operatörü
* Kaynak Operatörü
* P-Enjeksiyon Operatörü
* Üniversal Torna Operatörü
* CNC Torna Operatörü
* Freze Operatörü
* Forklift Operatörü
* Vinç Operatörü
* Tel Erezyon Operatörü
* Montajcı
* Kalite Kontrolcü
* Boyacı
* Polisajcı
* Ayıklamacı
* Taşlamacı
* Sevkiyatçı
* Mekanik Bakımcı
* Elektrik Bakımcı
* Kalıp Bakımcı
* Paketlemeci

hizmet7
hizmet4
hizmet2

hizmet5
hizmet3
hizmet1

Dönemsel Personel Temini

 GÜLSE ÜRETİM DESTEK TEMİZLİK  En basit anlamda, kendi bünyesinde istihdam ettiği işçiliği geçici dönemlerle müşterinin isteğine sunmaktır.

Bu geçici dönemler üretim ve sevkiyatınızın durumuna göre sizin tarafınızdan belirlenir.Dönemsel bazda üretiminizin artması neticesinde ihtiyaç duyabileceğiniz;Üretime direkt etki eden işçilikler GÜLSE ÜRETİM DESTEK TEMİZLİK tarafından istediğiniz sürelerde sağlanır.

BASİT MONTAJ
İşçilik basit montaj grupları için nitelikli iş gücünüzü kullanmak yerine GÜLSE ÜRETİM DESTEK TEMİZLİK’in kalifiye personelini kullanabileceksiniz.

GİRİŞ KONTROLLERİ
Tedarikçilerinizden gelen malzemelerde uygunsuzlukla karşılaşmanız durumunda hata bildirimini yaptıktan sonra PRATİK ile tedarikçiniz temasa geçer ve uygunsuzluğu düzeltecek işlemi yapar.

ÜRETİM KONTROLLERİ
GÜLSE ÜRETİM DESTEK TEMİZLİK, üretiminizin ara noktalarından, bir sonraki prosese hatasız malzeme akışını sağlanabilmesi için gerekli kontrolleri gerçekleştirir.

MÜŞTERİ ŞİKÂYETLERİ
PRATİK Müşterinize gönderdiğiniz ürünlerinizde problem çıkması halinde;sizin adınıza ürünlerin ayıklanması ve/veya rötuşunu gerçekleştirir.

donemsel2
donemsel1
donemsel3