Gemi ve Yat Temizliği

gulse_temizlik_yat-13 gulse_temizlik_yat-34 gulse_temizlik_yat-39

Gemi ve Yat temizliği hizmetinde, sektörünün önde gelen firmalarından biri olan GÜLSE ÜRETİM DESTEK TEMİZLİK HİZMETLERİ gemi ve yatlarınızın yapım,bakım,ve tamir  aşamasından sonra bulundukları liman ve marinalarda profesyonel ekipleri ve ekipmanları tarafından hijyenik bir şekilde temizlenir hizmete sunulur.

 

Hem yeni imalat hem de periodik Gemi temizliği yapıyoruz. Yeni imalattan çıkmış gemilerde kaptan köşkünden, kameralar, merdivenler, telsiz, mutfak, revir katlarının ilk önce ambalaj korumaları sökülür daha sonra hijyenik kimyasallarla her nokta en ince ayrıntısına kadar tekrar elden geçer ve teslim edilir. Periodik temizlikte ambalaj sökümü olmadığı için direkT kalıcı ve detaylı temizlik ürünleriyle hijyen sağlanır ve kullanıma sunulur.

 

Yat temizliği her türlü kirlenmeye maruz kalmış bir mekan olarak her alanı özel ürünler kullanılarak temizlenir ve parlatılır. Temizlenecek alana göre ahşap, deri, cam, pvc, plastik kaplama, halı, nikelaj kaplamalar gibi her noktaya ayrı kimyasal ve koruma uygulanarak temizlenir.Kullandığımız malzemeler,hiçbir zaman aşınmaya veya yıpranmaya neden olmamaktadır.

 

 Gemi,tekne ve  yat temizlikleri en kısa sürede tamamlanır ve temizlik sonrası herhangi bir kaba veya ayrıntıda kirlilik görünmez.Gemi,yat ve tekneler için iç yapılarına uygun, özellikle yat ve teknelerin iç aksamlarında kullanılan malzemelerin özel olmasından dolayı hassas ve dikkatli bir çalışma yapmaktayız.

 

Deniz koşullarına uygun ekip ve ekipmanlarımız ile yat temizlik hizmetini  profesyonel bir şekilde veren GÜLSE ÜRETİM DESTEK TEMİZLİK HİZMETLERİ  , yatınızı en iyi şekilde temizler ve sizin hizmetinize sunar.