Dönemsel Personel Temini

 GÜLSE ÜRETİM DESTEK TEMİZLİK  En basit anlamda, kendi bünyesinde istihdam ettiği işçiliği geçici dönemlerle müşterinin isteğine sunmaktır.

Bu geçici dönemler üretim ve sevkiyatınızın durumuna göre sizin tarafınızdan belirlenir.Dönemsel bazda üretiminizin artması neticesinde ihtiyaç duyabileceğiniz;Üretime direkt etki eden işçilikler GÜLSE ÜRETİM DESTEK TEMİZLİK tarafından istediğiniz sürelerde sağlanır.

BASİT MONTAJ
İşçilik basit montaj grupları için nitelikli iş gücünüzü kullanmak yerine GÜLSE ÜRETİM DESTEK TEMİZLİK’in kalifiye personelini kullanabileceksiniz.

GİRİŞ KONTROLLERİ
Tedarikçilerinizden gelen malzemelerde uygunsuzlukla karşılaşmanız durumunda hata bildirimini yaptıktan sonra PRATİK ile tedarikçiniz temasa geçer ve uygunsuzluğu düzeltecek işlemi yapar.

ÜRETİM KONTROLLERİ
GÜLSE ÜRETİM DESTEK TEMİZLİK, üretiminizin ara noktalarından, bir sonraki prosese hatasız malzeme akışını sağlanabilmesi için gerekli kontrolleri gerçekleştirir.

MÜŞTERİ ŞİKÂYETLERİ
PRATİK Müşterinize gönderdiğiniz ürünlerinizde problem çıkması halinde;sizin adınıza ürünlerin ayıklanması ve/veya rötuşunu gerçekleştirir.

donemsel2
donemsel1
donemsel3