Alışveriş AVM Temizliği

Sürekli ziyaret ettiğimiz iş ve Alışveriş Merkezleri günlük yaşamımızın ayrılmaz bir parçası olan bu mekanların mevcut yerleşim düzenini bozmadan mekanların temizlenmesi konusunda eğitimli ,profesyonel bir ekiple mümkün olabileceği için verilecek hizmet ;şirketimiz personelleri profesyonel bir eğitimden geçerek hizmet vermektedir.

 Bu tür alanlarda sizlere en iyi hizmeti sunmayı hedefleyen şirketimiz mekanın ihtiyacını göz önünde bulundurarak en modern araç ve gereçlerle sizlere en iyi temizliği günlük, haftalık, aylık sabahları veya akşam part-time olarak planlamakta ve gerçekleştirmektedir.

GÜLSE OTOMOTİV ÜRETİM DESTEK TEMİZLİK,İŞ EKİPMANLARI,SERVİS HİZMETLERİ olarak sizlere, en iyi hzmeti en kısa sürede sunmayı amaçlıyoruz.

Mekanların ve yaşam alanlarının temizliği hakkında tüm sorunlarınızda sizlere yardımcı olmak için hizmet vermekteyiz.Konusunda uzman ve tecrübeli kadromuz sizlere temizlik ile ilgili her türlü konuda yardımcı olacaktır.Organizasyon ve faaliyetlerde bilgi paylaşımını ve katılımı sağlayacak, sisteme dayalı çalışma düzeni yerleştirecektir.Sunduğu hizmet ve yaptığı işlerle müşteri memnuniyetini ve devamlılığını sağlamak için çalışacaktır.

GÜLSE OTOMOTİV ÜRETİM DESTEK TEMİZLİK,İŞ EKİPMANLARI,SERVİS HİZMETLERİ olarak sürekli yenilenmeyi ve  gelişmeyişirket felsefesi olarak kabul etmekte ve uygulamaktayız

 gulse_temizlik_avm-28 gulse_temizlik_avm_01