Ulaşım Servis Hizmeti

PERSONEL TAŞIMACILIĞI

Şehirde araç sayısının giderek artması gibi nedenlerden dolayı ulaşım, yaşantımızda stres ve zorluklardan biri haline gelmiştir. GÜLSE ÜRETİM DESTEK TEMİZLİK SERVİS HİZMETLERİ kurulduğu günden bu yana firmalara vermiş olduğu taşıma hizmetinde, araç destek servisinin anlık trafik kameralarından almış olduğu bilgi doğrultusunda, alternatif güzergah ve yol durum tarifiyle servis aracı kaptanlarını yönlenlendirerek, dakik hizmet anlayışıyla daha ekonomik, kaliteli ve konforlu taşıma hizmeti vermeyi kendisine görev edinmiştir.

Firmamız, EMNİYET, DÜRÜSTLÜK ve TİTİZLİK ilkeleri ile çalışarak Özel ve Kamu Kurumları, Okullar, Dershaneler, Kolejler, Holdingler, Şirketler, Firmalar, Marketler, AVM, Müşteri servis taşımacılık ve personel taşımacılığı hizmeti verirken personelini mesai kaybına uğratmadan sabah evinden işyerine, akşam mesai saati bitiminde işyerinden alıp evlerine güvenli bir şekilde ulaştırmayı ilke edinmiştir.

personel-servisi

ÖĞRENCİ TAŞIMACILIĞI

Zorunlu eğitim kapsamındaki okul öncesi ve diğer öğrenci taşıma hizmetlerini düzenli ve güvenli hale getirmek, bu amaçla taşıma yapacak gerçek ve tüzel kişilerin yeterlilik ve çalışma şartlarını belirlemek, Yönetmeliğin gerekli kıldığı denetimleri geçirerek Kamu kurum ve kuruluşları ile Özel Okulların öğrenci taşımak için kullanılan  “Okul Servis Aracı, Taşımacılığı ve Sürücüler ile Rehber Personeli” hizmetleri vermekteyiz.

Öğrenci Servis Taşımacılığında mevzuattan ve idari düzenlemelerden kaynaklanan şart ve yükümlülüklere uymakta ve kanun , yönetmelikleri sürekli takip ederek  güncellemeleri zamanında yapmaktayız.  iş sağlığı ve güvenliği risklerini kontrol altına alarak  ilgili yasal mevzuata, idari düzenlemelere uyarak gerekli tüm tedbirlerimizi almaktayız. Her yıl okullar açılmadan önce yapmış olduğumuz denetimler ile araçlarımızı test edip tüm eksiklikleri giderilerek,kusursuz olarak hizmet vermelerini sağlamaktayız.

okul-servisi

VİP TAŞIMACILIK TRANSFER
 
GÜLSE SERVİS HİZMETLERİ bünyesinde var olan  özel transfer hizmetleri birimimiz;  sektöründe isim yapmış yerli ve yabancı sermayeli firmaların üst düzey yöneticilerine, özel konuklarına ve şirket personellerine,  modern ve donanımlı araçlarla, deneyimli ve saygılı araç sürücüleri  ile özel taşımacılık hizmeti vermektedir. 
Özel transfer hizmetlerinde; firmaların ihtiyaç duyduğu kadar araç, şoförlü olarak kullanıma sunulmaktadır. Böylece firma çalışanlarının ulaşımı; yerli ve yabancı misafirlerinin otelden karşılanması, toplantılara götürülmesi, havaalanı transferleri, uzak ya da yakın mesafe ulaşımları karşılanmaktadır. Bu sayede firmalar  araç satın alma, bakım ve personele avans verme, taksi fişi, masraf formu doldurma gibi personel giderleri ile uğraşmamaktadır. Bu sistem sayesinde firmalar tasarruf etmekte, aynı zamanda ulaşımdan kaynaklanan problemlerle karşılaşmamaktadır. 
Özel Transfer Hizmeti sırasında kullandığımız araçlarımız, 7/24 esasına dayalı olarak araç takip sistemi ile kontrol altında tutulmakta, istenildiği anda tüm transfer takip verilerine ulaşılmaktadır. 
vip-servis
 
 

Anasayfa

Profesyonel Çözüm Ortağınız.“Gülse Üretim Destek Temizlik Hizmetleri''..Kaliteli hizmetin adresi....

HİZMETLERİMİZ


HİZMET ÜNİTELERİ DESTEĞİ

Tüm sektörlerde endüstriyel faaliyet gösteren firmaların hizmet ünitelerine destek vermektedir.


KALİTE KONTROL İŞÇİLİĞİ

Eğitimli kadrosuyla kalite konusundaki birikimi ve deneyimini işletmelere sunuyor.


DÖNEMSEL PERSONEL TEMİNİ

Kendi bünyesindeki işçiliği ihtiyacınız olan dönemde hizmetinize sunmaktadır.


ULAŞIM SERVİS HİZMETLERİ

Ulaşım hizmetlerinde güvenli,ekonomik, kaliteli ve konforlu taşıma hizmeti vermektedir.


İŞGÜVENLİĞİ EKİPMANLARI TEMİNİ

İşyerlerinde işgüvenliğini sağlayacak malzeme ve ekipmanların temin edilmesi.


ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK HİZMETLERİ

Uzman ekip ve kadromuzla endüstriyel temizlik hizmetleri yerine getirilmektedir.

GÜLSE Üretim Destek Hizmetleri, Temizlik Hizmetleri, Servis Hizmetleri, İş Güvenlik Ekipmanları,

Content ImageContent Image

GÜLSE Üretim Destek Hizmetleri; doğru zamanda doğru insan felsefesini benimsemiş, acil durumlarda hızlı bir şekilde çözüm üreten,yerinde müdahale eden, kaliteli hizmet alınmasına katkı sağlayan,iş güvenlik kuralları çerçevesinde üretimin her noktasında tam donanımlı personel desteği sağlayan ve bu kapsamda dönemsel işçilik temin eden bir hizmet tedarikçisidir.
GÜLSE  Üretim Destek Hizmetleri: tam zamanında ve kaliteli üretim yapabilmeniz için iş dünyasını tüm dönemsel ihtiyaçlarına 7/24 esasına göre hizmet veren bir insan kaynağıdır.
Devamını Oku