Okul Cami Temizliği

 gulse_temizlik_okul-24 gulse_temizlik_okul-23

 

OKUL TEMİZLİĞİ HİZMETİ

Okul, Özel Okul, Kolej ,Yurt,Üniversite ve Eğitim kurumları temizliği topluma açık olan ve temizliğin bilhassa önem taşıdığı gençlerimizin toplanma alanları olduğu için çok daha büyük öneme sahiptir.


Dolayısıyla Okul temizlik işleri özellikle profesyonel kadrolarla yapılarak sağlık ve hijyen koşulları ile kullanılan profesyonel temizlik ürünleri ile sorunsuz bir temizlik ihtiyacı karşılanmış olmaktadır.


Tüm temizlik ve yıkama işleri ile müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız sizlere eğitimli temizlik personeli ile hizmet vermekten memnuniyet duyacaktır. Bizimle irtibata geçmekten lütfen çekinmeyiniz...


Ayrıca yeni açılacak okul temizliği,okul cam temizliği,okul inşaat sonrası temizlik hizmetleri için bizi arayabilirsiniz.

CAMİ TEMİZLİĞİ HİZMETİ

Cami ve ibadethaneler sağlık kurallarına uygun GÜLSE TEMİZLİK HİZMETLERİ güvencesiyle uzman temizlik ekibi tarafından insan sağlığına zararlı olmayan temizlik ürünleri ve modern donanımlı makine ekipmanları yardımı ile temizlenmektedir.


İbadet ortamının temizliği dinin vazgeçilmez ilkelerinden birisidir. GÜLSE TEMİZLİK HİZMETLERİ bu ilkenin bilincinde olarak hizmet sunar. Halılar, çiniler, ve her ebattaki avize ayrıntılı olarak temizlenir. Mermer alanlar profesyonel makinalarla temizlenir ve cilalanir.


Cami ve ibadethane temizliği topluma açık olan ve temizliğin bilhassa önem taşıdığı manevi toplanma alanları olduğu için çok daha büyük öneme sahip.


Dolayısıyla bu tür temizlik işleri özellikle profesyonel kadrolarla yapılarak sağlık ve hijyen koşulları ile kullanılan profesyonel ürünlerimizle sorunsuz bir temizlik ihtiyacı karşılanmış olmaktadır.

 
 

 

gulse_temizlik-cami-04 gulse_temizlik_cami-17