Temizlik Hizmetlerimiz

İlkelerimiz

25

 

Elemana ihtiyaç duyduğunuzda İşinize en uygun eleman, temin ediyoruz eğitimli ve deneyimli elemanlarımız arasından da ihtiyacı duyulan elemanı getiriyoruz.
İstenilen gün ve saatte işbaşı yaptırıyoruz

* Kendi kadronuza almak istediğiniz elemanları bulmanıza da yardımcı oluyoruz.
* Kalite kontrol hizmetimizi güvenle yapıyoruz.
* Günlük haftalık kısa süreli çalışmalarla destekliyoruz.
* Esnek işgücü ve çözümler sunuyoruz.
* Habersiz baskın kontrollerle elemanlarımızı denetliyoruz.

GÜLSE OTOMOTİV ÜRETİM DESTEK TEMİZLİK,İŞ GÜVENLİĞİ EKİPMANLARI,SERVİS HİZMETLERİ 

Pazara girdiği günden bugüne müşterilerinin değişen ihtiyaçlarının tanımlanması ve bu ihtiyaçların esnek iş gücünün etkin kullanımına dayanan” yenilikçi çözümlerle tatmin edilmesi konusunda aralıksız çalışmaya devam ediyor.

 

Firmanız bünyesinde ihtiyaç duyulan yardımcı personel ve üretim destek personellerinin sizin yerinize bulunması, gerekli oryantasyon eğitimleri verilmesi.Size hizmet sunmaya hazır hale getirilip onlarla ilgili her türlü bordrolama, sigorta Ve benzeri özlük hakları gibi her türlü sosyal işlemin sizin yerinize yapılması, takip edilmesi ve denetlenmesidir.Kadrosuzluk ve benzer nedenlerle firmanız bünyesinde istihdam edemediğiniz personeli firmamız üzerinden çalıştırabilirsiniz.

 

Firmanızın üretim ve üretim sonrası süreçlerinde endirekt personel desteği sağlayarak dış kaynak kullanımınızı verimli hale getirmektedir. İşbirliğine gittiğimiz her firmada, taahhüt edilen hizmetlerin maksimum kalitede gerçekleşmesi,konusunda kendine güvenen kalifiye ekibin sonucudur. Firmalarımıza yönlendirdiğimiz personellerimizden kısa sürede en yüksek enerji ve en iyi hizmetin alınmasının garantörüyüz..