Gemi ve Yat Temizliği

gulse_temizlik_yat-13 gulse_temizlik_yat-34 gulse_temizlik_yat-39

Gemi ve Yat temizliği hizmetinde, sektörünün önde gelen firmalarından biri olan GÜLSE ÜRETİM DESTEK TEMİZLİK HİZMETLERİ gemi ve yatlarınızın yapım,bakım,ve tamir  aşamasından sonra bulundukları liman ve marinalarda profesyonel ekipleri ve ekipmanları tarafından hijyenik bir şekilde temizlenir hizmete sunulur.

 

Hem yeni imalat hem de periodik Gemi temizliği yapıyoruz. Yeni imalattan çıkmış gemilerde kaptan köşkünden, kameralar, merdivenler, telsiz, mutfak, revir katlarının ilk önce ambalaj korumaları sökülür daha sonra hijyenik kimyasallarla her nokta en ince ayrıntısına kadar tekrar elden geçer ve teslim edilir. Periodik temizlikte ambalaj sökümü olmadığı için direkT kalıcı ve detaylı temizlik ürünleriyle hijyen sağlanır ve kullanıma sunulur.

 

Yat temizliği her türlü kirlenmeye maruz kalmış bir mekan olarak her alanı özel ürünler kullanılarak temizlenir ve parlatılır. Temizlenecek alana göre ahşap, deri, cam, pvc, plastik kaplama, halı, nikelaj kaplamalar gibi her noktaya ayrı kimyasal ve koruma uygulanarak temizlenir.Kullandığımız malzemeler,hiçbir zaman aşınmaya veya yıpranmaya neden olmamaktadır.

 

 Gemi,tekne ve  yat temizlikleri en kısa sürede tamamlanır ve temizlik sonrası herhangi bir kaba veya ayrıntıda kirlilik görünmez.Gemi,yat ve tekneler için iç yapılarına uygun, özellikle yat ve teknelerin iç aksamlarında kullanılan malzemelerin özel olmasından dolayı hassas ve dikkatli bir çalışma yapmaktayız.

 

Deniz koşullarına uygun ekip ve ekipmanlarımız ile yat temizlik hizmetini  profesyonel bir şekilde veren GÜLSE ÜRETİM DESTEK TEMİZLİK HİZMETLERİ  , yatınızı en iyi şekilde temizler ve sizin hizmetinize sunar.

Konut Ev Temizliği

BOŞ EV TEMİZLİĞİ

Evinize oturmadan önce, tertemiz bir eve eşyalarınızı taşımak istermisiniz ? Hatta mutfağınıza gönül rahatlığı ile eşyalarınızı yerleştirebilirsiniz. Tam eğitimli kalifiye personel ve kaliteli temizlik ürünleri ile %100 müşteri memnuniyetine yönelik hizmet vermekteyiz.

EŞYALI EV TEMİZLİĞİNDE YAPILAN İŞLEMLER : Üniformalı bayan personel belirlediğiniz vakitte adresinize servisimizle bırakılır.

1 - 2 Personel ile yapılan işlemler;

 • Mutfak ve Banyonun tam detaylı temizliği,
 • Zeminin buharla veya temizlik ürünleriyle tam temizliği,
 • Halı ve koltukların buharla temizliği,
 • Camların ve kaplamasının ( pimapen, ahşap, demir vb. yüzey) temizliği,
 • Detaylı toz alımı,
 • Aydınlatma armatürlerinin temizliği,
 • Kapıların temizliği,
 • Koltuk ve Halı Temizliği (opsiyonel),

2 - 3 Personel ile yapılan işlemler;

 • Yukarıda yazılı işlemler,
 • Mutfak raflarının komple indirilmesi,
 • Vitrin vb. kalabalık ünitelerin içlerinin boşaltılıp temizlenmesi,
 • Çok parçalı kristal avize temizliği,
 • Perde yıkama ve asma,
 • Çamaşır, nevresim yıkama ve Ütüleme işlemi,

Ekstra işleme tabi tutulan uygulamalar;

 • Yüzeylerin ilk günkü görünümüne kovuşturulması (fayans, kalebodur, mermer, derz temizliği vb.

ev-temizligi-01 ev-temizligi-02 ev-temizligi-03

Villa Yazlık Temizliği

gulse_temizlik_villa-37gulse_temizlik_villa-32 gulse_temizlik_villa-33  

GÜLSE ÜRETİM DESTEK TEMİZLİK HİZMETLERİ : Tüm mekanlarin temizliklerinde olduğu gibi villa ve yazlıklara eşyalı, mobilyalı, boş, inşaat sonrası, taşınma öncesi ve taşınma sonrası, yangın sonrası ve su baskını gibi özel durumlarda da temizleme işlemi gerekebilmektedir.

GÜLSE ÜRETİM DESTEK TEMİZLİK HİZMETLERİ VİLLA YAZLIK TEMİZLİĞİ

 İnşaat sonrası villa ve yazlıkların temizlenmesi; İnşaat sonu temizliği hemen hemen tüm alanları kapsamaktadır.Bütün mekanların aynı olmadığı gerçeği ve her müşterinin isteklerine cevap verebilmek, tüm araç ve gereçleri temin etmekle olur.İnşaat sonrası villa temizlik hizmeti fiyat bilgisi alabilmek için bizi arayarak ÜCRETSİZ keşif talep edebilirsiniz.

Tadilat sonu villa,Tadilat sonrası temizlik, inşaat temizlikleri gibi hemen hemen tüm alanları kapsamaktadır.Tüm hizmet türlerinde sizin herhangi bir malzeme, makine, kimyasal almanıza gerek yoktur, GÜLSE ÜRETİM DESTEK TEMİZLİK HİZMETLERİ villanın durumuna göre tümünü firmamız göndermektedir.Tadilat sonu temizlikleri fiyat bilgisi alabilmek için GÜLSE ÜRETİM DESTEK TEMİZLİK HİZMETLERİ ' ni arayarak en uygun fiyatı öğrenebilirsiniz.

Dolu , eşyalı , boş villaların temizlikleri, Boş yeni villaların temizlikleri ; Duvar, camlar, zemin, mutfak, banyo, lavabo vb. tüm bölümler temizlenmektedir.GÜLSE ÜRETİM DESTEK TEMİZLİK HİZMETLERİ olarak ekip gönderilir ve bir gün içinde hizmetin tamamlanması sağlanır.

Villa camlarının silimi, Cam temizlik işlemi aksi belirtilmedikçe içli-dışlı yapılır, pencerelerin doğramaları silinir.Camlarda olabilecek bant, etiket, harç, boya veya inşaat sonrası atıklardan arındırılır.Çok katlı , plaza tarzı binaların giydirme cephe temizliği , siding yıkama gibi hizmetler yerine getirilir.Dış cephe temizliği için gerekli olabilecek vinç , merdiven , teleskopik uzatma, iskele, asma sepet vb. tüm araç ve gereçler GÜLSE ÜRETİM DESTEK TEMİZLİK HİZMETLERİ  tarafından tedarik edilir.

Yangın sonu temizlik – su baskını sonrası temizlik, Yangın ve su baskını felaketleri herkesin başına gelebilecek üzücü bir durumdur.Villayı eski haline çevirmek ise profesyonel yardımı olmadan çok zordur.Villanızı boyuyor, temizliyor, dekore ediyor ve anahtar teslimi hizmet veriyoruz.

gulse_temizlik_villa-20

gulse_temizlik_villa-09

Kalite Politikamız

* Muşteri memnuniyeti.
* Müşteri ihtiyaçlarını zamanında ve istenilen şekilde karşılamak.
* Sürekli eğitim Faaliyetleri düzenleyerek kalifikasyon seviyesini arttırmak.
* Her zaman güvenilir bir firma olmak,
* Çalışanların motivasyonunu ve katılımını geliştirmek,
* Takım çalışması yapmak.
* Ölçüm aletlerinin Kullanımı
* Kaliteli işgücü. Çözüm ortağı olmak.
* Zamanı doğru kullanmak.
* 7/24 hizmet.
* Rekabet gücünü arttırmak.
* Çevre hassasiyetini gözetmek
* Giriş Kalite ve korumak,
* (Üretim Kalite Yasal yükümlülükleri eksiksiz
* Proses Kontrol yerine getirmek.
* İş Güvenliği ve iş Sağlığı * Süreklilik.

8