GÜLSE OTOMOTİV ÜRETİM DESTEK TEMİZLİK,İŞ GÜVENLİĞİ EKİPMANLARI,SERVİS HİZMETLERİ 

Pazara girdiği günden bugüne müşterilerinin değişen ihtiyaçlarının tanımlanması ve bu ihtiyaçların esnek iş gücünün etkin kullanımına dayanan” yenilikçi çözümlerle tatmin edilmesi konusunda aralıksız çalışmaya devam ediyor.

 

Firmanız bünyesinde ihtiyaç duyulan yardımcı personel ve üretim destek personellerinin sizin yerinize bulunması, gerekli oryantasyon eğitimleri verilmesi.Size hizmet sunmaya hazır hale getirilip onlarla ilgili her türlü bordrolama, sigorta Ve benzeri özlük hakları gibi her türlü sosyal işlemin sizin yerinize yapılması, takip edilmesi ve denetlenmesidir.Kadrosuzluk ve benzer nedenlerle firmanız bünyesinde istihdam edemediğiniz personeli firmamız üzerinden çalıştırabilirsiniz.

 

Firmanızın üretim ve üretim sonrası süreçlerinde endirekt personel desteği sağlayarak dış kaynak kullanımınızı verimli hale getirmektedir. İşbirliğine gittiğimiz her firmada, taahhüt edilen hizmetlerin maksimum kalitede gerçekleşmesi,konusunda kendine güvenen kalifiye ekibin sonucudur. Firmalarımıza yönlendirdiğimiz personellerimizden kısa sürede en yüksek enerji ve en iyi hizmetin alınmasının garantörüyüz..