Otel Temizleme  Konaklama yerlerinin seçimi esnasında müşteriye seçimi etkileyen kriterler sorulduğunda temizlik ilk sırayı almaktadır. Güler yüzlü iyi hizmet göz önünde bulundurulması gereken önemli konulardır.

GÜLSE ÜRETİM DESTEK TEMİZLİK HİZMETLERİ,  otel ve havuz temizliği  hizmetlerinde tecrübeli personelleriyle siz müşterilerimize hizmet vermektedir.

Düzenli bir oda, ışıldayan bir banyo ve temiz çarşaflar kadar hizmet kalitesi ve güleryüzlü hizmet de göz önüne alınması gereken önemli unsurlardandır;GÜLSE ÜRETİM DESTEK TEMİZLİK HİZMETLERİ  personeli güleryüzlü hizmeti ve müşteri memnuniyeti baz alınarak yetiştirilmektedir.

Otel temizlik sorumlulukları, geleneksel olarak, dahili bir sistemle yerine getirilmekteydi. GÜLSE ÜRETİM DESTEK TEMİZLİK HİZMETLERİ,  en yeni teknolojiye göre uyarlanmış ekipman ve kimyasallar kullanarak işi hızlı ve güvenli bir  şekilde tamamlar.Kapsamlı housekeeping hizmetleri de verilmektedir.

İşletmenizin ihtiyaçları doğrultusunda temizlik programlarımızı uygularken, konusunda iyi yetişmiş personeliyle GÜLSE ÜRETİM DESTEK TEMİZLİK HİZMETLERİ  personelleri sizlere ihtiyaçlarınıza uygun hizmet sunar.

gulse_temizlik_otel-25 gulse_temizlik_otel-19Havuz Temizliği