gulse_temizlik_villa-37gulse_temizlik_villa-32 gulse_temizlik_villa-33  

GÜLSE ÜRETİM DESTEK TEMİZLİK HİZMETLERİ : Tüm mekanlarin temizliklerinde olduğu gibi villa ve yazlıklara eşyalı, mobilyalı, boş, inşaat sonrası, taşınma öncesi ve taşınma sonrası, yangın sonrası ve su baskını gibi özel durumlarda da temizleme işlemi gerekebilmektedir.

GÜLSE ÜRETİM DESTEK TEMİZLİK HİZMETLERİ VİLLA YAZLIK TEMİZLİĞİ

 İnşaat sonrası villa ve yazlıkların temizlenmesi; İnşaat sonu temizliği hemen hemen tüm alanları kapsamaktadır.Bütün mekanların aynı olmadığı gerçeği ve her müşterinin isteklerine cevap verebilmek, tüm araç ve gereçleri temin etmekle olur.İnşaat sonrası villa temizlik hizmeti fiyat bilgisi alabilmek için bizi arayarak ÜCRETSİZ keşif talep edebilirsiniz.

Tadilat sonu villa,Tadilat sonrası temizlik, inşaat temizlikleri gibi hemen hemen tüm alanları kapsamaktadır.Tüm hizmet türlerinde sizin herhangi bir malzeme, makine, kimyasal almanıza gerek yoktur, GÜLSE ÜRETİM DESTEK TEMİZLİK HİZMETLERİ villanın durumuna göre tümünü firmamız göndermektedir.Tadilat sonu temizlikleri fiyat bilgisi alabilmek için GÜLSE ÜRETİM DESTEK TEMİZLİK HİZMETLERİ ' ni arayarak en uygun fiyatı öğrenebilirsiniz.

Dolu , eşyalı , boş villaların temizlikleri, Boş yeni villaların temizlikleri ; Duvar, camlar, zemin, mutfak, banyo, lavabo vb. tüm bölümler temizlenmektedir.GÜLSE ÜRETİM DESTEK TEMİZLİK HİZMETLERİ olarak ekip gönderilir ve bir gün içinde hizmetin tamamlanması sağlanır.

Villa camlarının silimi, Cam temizlik işlemi aksi belirtilmedikçe içli-dışlı yapılır, pencerelerin doğramaları silinir.Camlarda olabilecek bant, etiket, harç, boya veya inşaat sonrası atıklardan arındırılır.Çok katlı , plaza tarzı binaların giydirme cephe temizliği , siding yıkama gibi hizmetler yerine getirilir.Dış cephe temizliği için gerekli olabilecek vinç , merdiven , teleskopik uzatma, iskele, asma sepet vb. tüm araç ve gereçler GÜLSE ÜRETİM DESTEK TEMİZLİK HİZMETLERİ  tarafından tedarik edilir.

Yangın sonu temizlik – su baskını sonrası temizlik, Yangın ve su baskını felaketleri herkesin başına gelebilecek üzücü bir durumdur.Villayı eski haline çevirmek ise profesyonel yardımı olmadan çok zordur.Villanızı boyuyor, temizliyor, dekore ediyor ve anahtar teslimi hizmet veriyoruz.

gulse_temizlik_villa-20

gulse_temizlik_villa-09